<< Lot 2421 - BOZZOLO ...   Lot 2423 - CAMERINO ... >>

Lot 2422 - Auction 13 Online

CAMERINO Repubblica (autonome sec. XII-XV) Mezzo grosso โ€“ Biaggi 528 AG (g 0,68)

Grading/Status: BB+