<< Lot 2443 - FIRENZE Carlo ...   Lot 2445 - FIRENZE Carlo ... >>

Lot 2444 - Auction 13 Online

FIRENZE Carlo Ludovico (1803-1807) Dena 1807 – Pag. 27; Mont. 236 AG (g 39,37) Graffietti al D/

Grading/Status: BB/qSPL