<< Lot 2446 - FIRENZE ...   Lot 2448 - FIRENZE ... >>

Lot 2447 - Auction 13 Online

FIRENZE Leopoldo II (1824-1859) Paolo 1831 – Pag. 143; Mont. 352 AG Sigillato SPL/FDC da Cavaliere F.

Grading/Status: SPL/FDC