<< Lot 2573 - RAGUSA Tallero ...   Lot 2575 - PASSERANO ... >>

Lot 2574 - Auction 13 Online

RECANATI Repubblica (sec. XV) Quattrino – Biaggi 1973 MI (g 0,58)

Grading/Status: BB