<< Lot 157 - BOLOGNA ...   Lot 159 - FERRARA ... >>

Lot 158 - Auction 19 Online

FAENZA Tessera (sec. XVII) Marzo, Aprile, Maggio - CU (g 1,71)

Grading/Status: SPL