<< Lot 165 - FIRENZE Cosimo ...   Lot 167 - FIRENZE Cosimo ... >>

Lot 166 - Auction 19 Online

FIRENZE Cosimo III (1670-1723) Piastra 1680 - MIR 327 AG (g 30,93)

Grading/Status: BB+/qSPL