<< Lot 166 - FIRENZE Cosimo ...   Lot 168 - FIRENZE Cosimo ... >>

Lot 167 - Auction 19 Online

FIRENZE Cosimo III (1670-1723) Piastra 1684 - MIR 329/3 AG (g 31,11)

Grading/Status: BB+/qSPL