<< Lot 5 - LUCANIA Velia ...   Lot 7 - SICILIA ... >>

Lot 6 - E-Live-Auction 2

SICILIA Agrigento - Trias (V sec. a.C.) - Sear 1020 AE (g 5,12)

Grading/Status: BB+