<< Lot 3011 - TRACIA ...   Lot 3013 - ARABIA ... >>

Lot 3012 - E-Live-Auction 7

ARABIA Himyariten - Dracma (circa I sec. a.C.) - Testa a s. - R/ Bucranio - Munro-Hay 2.2 AG (g 2,76) Depositi

Grading/Status: BB+