<< Lot 487 - BOLOGNA ...   Lot 489 - BRINDISI ... >>

Lot 488 - Numismatic Auction 62

BOLOGNA Napoleone (1805-1814) Lira 1810 – Gig. 153 AG (g 4,97) RRR Graffietti al D/, bella patina

Grading/Status: BB+/SPL

SESSION 1 (Lots 1-975)

SESSION 2 (Lots 976-1233)

SESSION 3 (Lots 1234-1721)