<< Lot 1234 - SAVOIA ...   Lot 1236 - Vittorio ... >>

Lot 1235 - Numismatic Auction 62

SAVOIA Carlo Emanuele II ...
SAVOIA Carlo Emanuele II ...

SAVOIA Carlo Emanuele II (reggenza, 1638-1648) Quadrupla 1641 – MIR 739a AU RR Sigillata BB/SPL “carenze di tondello” da Raffaele Negrini

Grading/Status: BB/SPL

SESSION 1 (Lots 1-975)

SESSION 2 (Lots 976-1233)

SESSION 3 (Lots 1234-1721)