• Auctions
  • Auction 63
<< Lot 1093 - Leone X ...   Lot 1095 - Adriano VI ... >>

Lot 1094 - Auction 63

Leone X (1513-1521) Fiorino di camera - Munt. 7 AU (g 3,38) R

Grading/Status: SPL/qSPL

Auction 63

SESSION 1 (Lots 151-452)

SESSION 2 (Lots 453-958)

SESSION 3 (Lots 959-1360)

SESSION 4 (Lots 1361-1749)