• Auctions
  • Auction 63
<< Lot 1102 - Marcello II ...   Lot 1104 - Pio V ... >>

Lot 1103 - Auction 63

Pio IV (1559-1565) Bologna - Scudo d’oro armetta Carafa - Munt. 68 AU (g 3,24) Difetti di conio

Grading/Status: SPL

Auction 63

SESSION 1 (Lots 151-452)

SESSION 2 (Lots 453-958)

SESSION 3 (Lots 959-1360)

SESSION 4 (Lots 1361-1749)