<< Lot 725 - PALERMO ...   Lot 727 - PALERMO ... >>

Lot 726 - Auction 64

   PALERMO Carlo di Borbone ...
   PALERMO Carlo di Borbone ...

PALERMO Carlo di Borbone (1734-1759) Doppia oncia 1753 sigla P N - MIR 562/1 AU (g 8,80) R Graffietti di conio

Grading/Status: SPL/qSPL

Auction 64

SESSION 1 (Lots 1-409)

SESSION 2 (Lots 410-1060)

SESSION 3 (Lots 1061-1471)