<< Lot 679 - FERRARA Ercole ...   Lot 681 - FIRENZE Cosimo ... >>

Lot 680 - Auction 65

FERRARA Ercole I (1471-1505) Grossone - MIR 257 AG (g 3,79)

Grading/Status: BB+/SPL

SESSION 1 (Lots 1-651)

SESSION 2 (Lots 652-1363)

SESSION 3 (Lots 1364-1610)