Lotto 1244 - Asta Numismatica 52

Clemente XI (1700-1721) Piastra A. XV - Munt. 49 AG (g 32,01) RR Modeste macchie, bella patina - SPL+/qFDC

Stato lotto:

Clemente XI (1700-1721) Piastra A. XV - Munt. 49 AG (g 32,01) RR Modeste macchie, bella patina

Grading/Stato: SPL+/qFDC