<< Lotto 2635 - Innocenzo XI ...   Lotto 2637 - Innocenzo XII ... >>

Lotto 2636 - Asta 13 Online

Innocenzo XI (1676-1689) Testone 1685 A. IX - Munt. 95 AG (g 9,08) Bella patina

Grading/Stato: BB+

Stato lotto: