• Asta 13 Online

Lotto 2823 - Asta 13 Online

Vittorio Emanuele II (1861-1878) 50 Centesimi 1866 M - Pag. 530; Mont. 219 AG R Intensa patina violacea - SPL

Stato lotto:

Vittorio Emanuele II (1861-1878) 50 Centesimi 1866 M - Pag. 530; Mont. 219 AG R Intensa patina violacea

Grading/Stato: SPL