Lotto 610 - Asta Numismatica 53

MONACO Carlo III (1856-1889) 100 Franchi 1884 – Fr. 11 AU (g 32,24) - BB+/qSPL

Stato lotto:

MONACO Carlo III (1856-1889) 100 Franchi 1884 – Fr. 11 AU (g 32,24)

Grading/Stato: BB+/qSPL