<< Lotto 201 - MALTA Ramon ...   Lotto 203 - MALTA Emmanuel ... >>

Lotto 202 - Asta Numismatica 62

MALTA Emmanuel Pinto (1741-1773) 5 Scudi 1756 – Fr. 37 AU (g 3,91) Bella patina rossiccia

Grading/Stato: qSPL

Stato lotto:

SESSIONE 1 (Lotti 1-975)

SESSIONE 2 (Lotti 976-1233)

SESSIONE 3 (Lotti 1234-1721)