<< Lotto 1048 - Innocenzo XII ...   Lotto 1050 - Innocenzo XII ... >>

Lotto 1049 - Asta Numismatica 62

Innocenzo XII (1691-1700) Giulio A. IX – Munt. 52 AG (g 3,04) Patina iridescente

Grading/Stato: FDC/SPL+

Stato lotto:

SESSIONE 1 (Lotti 1-975)

SESSIONE 2 (Lotti 976-1233)

SESSIONE 3 (Lotti 1234-1721)