• Asta 63
<< Lotto 1093 - Leone X ...   Lotto 1095 - Adriano VI ... >>

Lotto 1094 - Asta 63

Leone X (1513-1521) Fiorino di camera - Munt. 7 AU (g 3,38) R

Grading/Stato: SPL/qSPL

Stato lotto: