• Asta 64
<< Lotto 1110 - Carlo ...   Lotto 1112 - Carlo ... >>

Lotto 1111 - Asta 64

Carlo Alberto (1831-1849) 20 Lire 1832 T FERT - Nomisma 642 AU R

Grading/Stato: BB+/qSPL

Stato lotto: