Lotto 747

Lotto 747

Vittorio Amedeo III (1773-1796) 5 Soldi 1795 - Nomisma 382 CU - BB/SPL

60,81 €

Vittorio Amedeo III (1773-1796) 5 Soldi 1795 - Nomisma 382 CU

Grading/Stato: BB/SPL