<< Lot 2635 - Innocenzo XI ...   Lot 2637 - Innocenzo XII ... >>

Lot 2636 - Auction 13 Online

Innocenzo XI (1676-1689) Testone 1685 A. IX – Munt. 95 AG (g 9,08) Bella patina

Grading/Status: BB+