<< Lot 171 - FIRENZE ...   Lot 173 - FIRENZE ... >>

Lot 172 - Auction 19 Online

FIRENZE Leopoldo II (1824-1859) Mezzo paolo 1857 - Pag. 160 AG (g 1,40) Delicata patina

Grading/Status: SPL+