<< Lot 3029 - Cassia - Q. ...   Lot 3031 - Claudia - C. ... >>

Lot 3030 - E-Live-Auction 7

Cipia - M. Cipius M. f. - Denario (115-114 a.C.) Testa di Roma a d. - R/ La Vittoria su biga a d. - B. 1; Cr. 289/1 AG (g 3,91)

Grading/Status: qSPL/SPL