<< Lot 3091 - Traiano ...   Lot 3093 - Traiano ... >>

Lot 3092 - E-Live-Auction 7

Traiano (98-117) Denario - Testa laureata a d. - R/ Traiano a cavallo a s. - RIC 291 AG (g 3,45)

Grading/Status: BB+/SPL