<< Lot 991 - Clemente VII ...   Lot 993 - Clemente VII ... >>

Lot 992 - Numismatic Auction 62

Clemente VII (1523-1534) Giulio – Munt. 53 AG RR Sigillato SPL-FDC da Francesco Cavaliere

Grading/Status: SPL/FDC

SESSION 1 (Lots 1-975)

SESSION 2 (Lots 976-1233)

SESSION 3 (Lots 1234-1721)