<< Lot 1243 - Carlo Emanuele ...   Lot 1245 - Carlo Emanuele ... >>

Lot 1244 - Numismatic Auction 62

Carlo Emanuele III (1755-1773) Doppia 1764 – Nomisma 120; MIR 943i AU RR Sigillato qSPL/SPL+ da Cavaliere F.

Grading/Status: qSPL/SPL+

SESSION 1 (Lots 1-975)

SESSION 2 (Lots 976-1233)

SESSION 3 (Lots 1234-1721)