<< Lot 1387 - Carlo Emanuele ...   Lot 1389 - Carlo Emanuele ... >>

Lot 1388 - Auction 63

Carlo Emanuele III (1755-1773) Scudo 1756 - Nomisma 151 AG (g 35,19) Bella patina iridescente

Grading/Status: SPL+

Auction 63

SESSION 1 (Lots 151-452)
Room auction - Live auction - Starts

SESSION 2 (Lots 453-958)

SESSION 3 (Lots 959-1360)

SESSION 4 (Lots 1361-1749)