<< Lot 822 - Umberto I ...   Lot 824 - Vittorio ... >>

Lot 823 - E-Live Auction 28

Vittorio Emanuele III (1900-1946) 100 Lire 1925 - Nomisma 1054 AU RR Sigillata SPL/FDC “minimo colpetto al bordo”

Grading/Status: SPL/FDC

E-Live Auction 28

SESSION 1 (Lots 1-424)

SESSION 2 (Lots 425-957)

SESSION 3 (Lots 958-1539)