• Asta 65
<< Lotto 679 - FERRARA Ercole ...   Lotto 681 - FIRENZE Cosimo ... >>

Lotto 680 - Asta 65

FERRARA Ercole I (1471-1505) Grossone - MIR 257 AG (g 3,79)

Grading/Stato: BB+/SPL

Stato lotto: